Шестой день

План работы на текущую неделю

ПЛАН РАБОТЫ

дзяржаўнай установы адукацыі “Салтанаўшчынскі навучальна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа” на 7 снежня

Дзень прафарыентацыі

Змест работы

Час

Накірунак дзейнасці

Класы

Адказны

Удзел у раённым конкурсе цімураўскіх атрадаў

9.00 – 13.00

грамадска-патрыятычная дзейнасць

2 – 4

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар, Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Гульні з мячом

10.00 – 11.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Гульня. Поле цудаў “Прафесіі вакол нас”

11.00 – 12.00

профарыентацый-ная дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Вырам арыгамі “Умелыя ручкі”

11.00 – 12.00

працоўная дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Заняткі з элементамі трэнінга “У свеце прафесій”

13.00 – 14.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Экскурсія ў МТП аг.Салтанаўшчына

14.00 – 15.00

профарыентацый-ная дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

15.00 – 16.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

 

свернуть

23.11.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

23.11.2019

В учебно-педагогическом комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: беседа "Как найти мотивацию учиться?", викторина "Знатоки природы", консультация "Выбор профессии - дело серьезное", спортивные соревнования "Самый самый", конкурс "Лучший учащийся 2019", интеллектуальный марафон "Мир профессий", спортивная игра "Полоса препятствий"

свернуть

16.11.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

16.11.2019

В учебно-педагогическом комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: викторина "Знаешь ли ты?", занятия с элементами тренинга "Умей сказать "нет!", урок-размышление "Онкология: наследственная или приобретенная?", акция "Меняем сигарету на конфету", экскурсия на ФАП аг.Солтановщина:

свернуть

09.11.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

09.11.2019

В учебно-педагогическом комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: консультация "Как справиться с плохим настроением, обидой, раздражением", турнир по шашкам, КТД "Дарить радость людям", игра "Путешествие по историческим местам Беларуси", конкурс на лучшую поделку из природного материала

свернуть

02.11.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

В учебно-педагогическом комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: круглый стол "Чтоб не случилось беды", беседа "Административная ответственность", калейдоскоп профессий "Моя профессия", игра "Я знаю", конкурс на лучший осенний букет

свернуть

26.10.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

В учебно-педагогической комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: консультация "Способы преодоления негативных эмоций", игра "Что? Где? Когда?", конкурс рисунков "Природа и фантазия", изготовление и распространение буклетов "Правила жизни", подвижные игры на свежем воздухе "Час игры", рисуем смайлики "Улыбнитесь - снимите стресс"

 
 
 
свернуть

19.10.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

В учебно-педагогической комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: час настольных игр, интеллектуальная игра "Что? Где? Когда?", своя игра "Что важнее всего на свете?", путешествие по профессиям, занятия с элементами треннинга "Не позволим себе скучать", мастер-класс "Я маленький кулинар", спортландия "Веселые старты"

 

свернуть

12.10.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

В учебно-педагогической комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: занятия с элементами тренинга "Как прекрасно, что все мы здесь сегодня собрались",  игры на свежем воздухе "Наши друзья - мяч, обруч, скакалка", просмотр и обсуждение фильма "Скажи пороку - Нет!", круглый стол "Мое будущее", олимпийские игры по белорусскому языку "Знай родное слово", шашечный турнир, мастер-класс "Питаемся рационально", акция "Посади дерево"

 

свернуть

05.10.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

В учебно-педагогической комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня:  консультация "Как понять свою маму", занятие "Шкатулка белорусских народных игр", подготовка сувениров ко Дню матери", консультация "Что такое дружба? Секреты дружбы", конкурсная программа "Как легко быть мамой", объединение по интересам "Волшебная лента", соревнования по шашкам

 

свернуть

28.09.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

В учебно-педагогической комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: профилактическая беседа "Вредные привычки", Игры на свежем воздухе, просмотр видеофильмов "СПАЙС и как он уничтожает человека" и "Жизнь без наркотиков", мастер класс "Лепка на воображение", викторина с элементами игры "Поиски клада", объединение по интересам "Волшебная лента"

свернуть

21.09.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

В учебно-педагогической комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня:спортивные игры "Путь к победе", КТД "Будущие октябрята", КТД "Книжка-малышка", историческая игра "Красота рядом", соревнования по стрельбе из пневматической винтовки

свернуть

14.09.2019 Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

В учебно-педагогической комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: участие в районном празднике "С праздником, Пионерия!", подвижные игры "Сильные и смелые", викторина "Сам себе я помогу, я здоровье сберегу", подвижные игры "Игры моего детства", день здоровья "День бегуна"

свернуть

Отчет по итогам проведения мероприятий в шестой школьный день

09.09.2019

В учебно-педагогической комплексе прошли мероприятия шестого школьного дня: урок практикум "Пешеходный переход", трудовая акция "Памятник", мастер-класс "Вот такие мы!", практическое занятие "Велотипедист - звучит гордо!", подвижные игры с элементами викторины "Знаете ли вы ПДД?"

 

 

 

 

 

 

свернуть

План основных мероприятий в 6-й школьный день на 1-е полугодие 2019-2020 учебного года

Выхаваўчыя мерапрыемствы ў рамках шостага школьнага дня

першае паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

ВЕРАСЕНЬ

Дзень бяспечнага дарожнага руху – 07.09.2019

Мерапрыемства

Час правядзення

Накірунак дзейнасці

Клас

Адказны

Працоўная акцыя “Помнік”, в.Лявонавічы

9.00 – 10.00

грамадска-патрыятычнае выхаванне

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Урок-практыкум “Пешаходны пераход”

10.00 – 11.00

спартыўна-масавая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

КТС “Плануем разам”

11.00 – 12.00

грамат

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

11.00 – 12.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Майстар-клас “Вось такіе мы!”

12.00 – 13.00

працоўная дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Практычны занятак “Веласіпедыст – гучыць горда!”

13.00 – 14.00

прафілактычная дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

13.00 – 14.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Рухомыя гульні з элементамі віктарыны “Ці ведаеце вы ПДР?”

14.00 – 15.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Гадзіна зносін “Я бы ў міліцыю пайшаў, хай мяне навучаць!”

15.00 – 16.00

профарыентацый-ная дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Дзень здароўя, спорту і турызму – 14.09.2019

Удзел у раённым свяце “Са святам, піянерыя!”

8.00 – 14.00

грамадска-патрыятычная дзейнасць

4 – 6

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Рухомыя гульні “Моцныя і смелыя”

10.00 – 11.00

спартыўна-масавая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Гульня-віктарына “Шчасце быць здаровым”

11.00 – 12.00

прафілактычная дзейнасць

4 – 7

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

11.00 – 12.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Выраб віншавальных паштовак сваімі рукамі

12.00 – 13.00

працоўная дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Віктарына “Сам сабе дапамагу, я здароўе зберагу”

13.00 – 14.00

прафілактычная дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

13.00 – 14.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Рухомыя гульні “Гульні майго дзяцінства”

14.00 – 15.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Дзень здароўя

15.00 – 16.00

спартыўна-масавая дзейнасць

 

Трутняў Аляксандр Уладзіміравіч, настаўнік фізічнай культуры, Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Дзень беларускай пісьменнасці і друку – 21.09.2019

Кансультацыя “Як пазбегнуць дрэнных адзнак”

9.00 – 10.00

кансультацыйная дзейнасць

1 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Спартыўныя гульні “Шлях да перамогі”

10.00 – 11.00

спартыўна-масавая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

КТС “Будучыя ауцябраты”

11.00 – 12.00

грамадска-патрыятычная дзейнасць

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

11.00 – 12.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

КТС “Кніжка-малышка”

12.00 – 13.00

працоўная дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Заняткі з элементамі трэнінга “Вучыцеся быць цярпімымі”

13.00 – 14.00

прафілактычная дзейнасць

1 – 4

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

13.00 – 14.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Экскурсія “Прыгажосць побач”

14.00 – 15.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Гістарычная гульня “Вандроўка па родным краі”

15.00 – 16.00

профарыентацый-ная дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Дзень прафілактыкі шкодных звычак – 28.09.2019

Прафілактычная гутарка “Шкодныя звычкі”

9.00 – 10.00

прафілактычная дзейнасць

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Гульні на свежым паветры

10.00 – 11.00

спартыўна-масавая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Прагляд відэафільма “што такое СПАЙС і як ен знішчае чалавека”

11.00 – 12.00

асветніцкая дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

11.00 – 12.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Майстар-клас “Лепка па ўражанню”

12.00 – 13.00

працоўная дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Прагляд і абмеркаванне прэзентацыі “Жыцце без наркотыкаў”

13.00 – 14.00

прафілактычная работа

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

13.00 – 14.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Віктарына з элементамі гульні “Жыць весела, цікава, яскрава”

14.00 – 15.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Квэст “Пошукі скарбаў”

15.00 – 16.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

КАСТРЫЧНІК

Дзень матулі – 05.10.2019

Кансультацыя “Як зразумець сваю матулю”

9.00 – 10.00

прафілактычная дзейнасць

1 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Скарбонка беларускіх народных гульняў

10.00 – 11.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Падрыхтоўка сувеніраў для матулі “Радасць у кожны дом”

11.00 – 12.00

працоўная дзейнасць

4 – 8

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

11.00 – 12.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Майстэрня Самадзелкіна “Умелыя ручкі”

12.00 – 13.00

працоўная дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Кансультацыя “Што такое сяброўства? Сакрэты сяброўства”

13.00 – 14.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

13.00 – 14.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Конкурсная праграма “Як не легка быць мамай”

14.00 – 15.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Працоўны дэсант “Наш утульны школьны дом”

15.00 – 16.00

профарыентацый-ная дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Дзень здароўя, спорту і турызму – 12.11.2019

Заняткі з элементамі трэнінга “Як цудоўна, што ўсе мы сення тут”

9.00 – 10.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Гульні на свежым паветры “Нашы сябры – мяч, абруч, скакалка”

10.00 – 11.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Прагляд і абмеркаванне відэафільма “Скажы пароку – не!

11.00 – 12.00

асветніцкая дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

11.00 – 12.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Круглы стол “Маё будучае”

12.00 – 13.00

профарыентацый-ная дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Шашачны турнір

13.00 – 14.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

4 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

13.00 – 14.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Алімпійскія гульні па беларускай мове “Ведай роднае слова”

14.00 – 15.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Дзень здароўя

15.00 – 16.00

спартыўна-масавая дзейнасць

 

Трутняў Аляксандр Уладзіміравіч, настаўнік фізічнай культуры

Майстар-клас. Ствараем буклеты “Харчуемся рацыянальна”

15.00 – 16.00

працоўная дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Дзень гульні – 19.10.2019

Час настольных гульняў

9.00 – 10.00

 

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Інтэлекктуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

10.00 – 11.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Свая гульня “Што важней усяго на свеце”

11.00 – 12.00

прафілактычная дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падарожжа па прафесіях

11.00 – 12.00

профарыентацый-ная дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Заняткі з элементамі трэнінга “Не дазволім сабе сумаваць!”

13.00 – 14.00

прафілактычная дзейнасць

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Майстар-клас “Я маленькі кулінар”

13.00 – 14.00

працоўная дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Спартландыя “Вясёлыя старты”

15.00 – 16.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Дзень усмешкі – 26.11.2019

Кансультацыя “Спосабы пераадолення негатыўных эмоцый”

9.00 – 10.00

прафілактычная дзейнасць

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Гульня “Што? Дзе? Калі?”

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

10.00 – 11.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Конкус малюнкаў “Прырода і фантазія”

11.00 – 12.00

эстэтычнае выхаванне

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Экскурсія на ФАП, пошту аг.Салтанаўшчына “Прафесіі вескі”

11.00 – 12.00

профарыентацый-ная дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

профарыентацый-ная дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Выраб і распаўсюджанне буклетаў “Правілы жыцця”

13.00 – 14.00

асветніцкая дзейнасць

1 – 4

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Рухомыя гуьні на свежым паветры “Час гульні”

13.00 – 14.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Малюем смайлікі “Усміхніцеся – зніміце стрэс”

15.00 – 16.00

працоўная дзейнасць

 

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

ЛІСТАПАД

Дзень бяспечных паводзін – 02.11.2019

Віктарына ўважлівы ўдзельнік дарожнага руху

9.00 – 10.00

прафілактычная работа

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Круглы стол “Каб не здарылася бяды”

10.00 – 11.00

прафілактычная работа

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Гутарка “Адміністратыўная адказнасць”

11.00 – 12.00

прафілактычная работа

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Калейдаскоп прафесій “Мая прафесія”

11.00 – 12.00

профарыентацый-ная дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Кансультацыя “Адносіны з аднакласнікамі. Правілы паводзін у школе”

13.00 – 14.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Гульня “Я ведаю…”

13.00 – 14.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Конкурс на лепшы асенні букет

15.00 – 16.00

працоўная дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Дзень здароўя, спорту і турызму – 09.11.2019

Кансультацыя “Як змагацца з дрэнным настроем, крыўдай, раздражненнем”

9.00 – 10.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Шашачны турнір

10.00 – 11.00

спартыўна-масавая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

КТС “Дарыць радасць людзям”

11.00 – 12.00

маральна-духоўная дзейнасць

4 – 7

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Гульня “Вандроўка па гістарычным месцам Беларусі”

11.00 – 12.00

профарыентацый-ная дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Кансультацыя “Праблемы дзяўчынак”

13.00 – 14.00

кансультыцыйная дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Конкурс на лепшую падзелку з прыроднага матэрыялу

13.00 – 14.00

працоўная дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Дзень здароўя

15.00 – 16.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Трутняў Аляксандр Уладзіміравіч, настаўнік фізічнай культуры

Практыкум “Як сустракаць гасцей”

15.00 – 16.00

працоўная дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Дзень прафілактыкі курэння і анкалагічных захворванняў – 16.11.2019

Прагляд мультыплікацыйных фільмаў пра шкоду курэння

9.00 – 10.00

Прафілактычная дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Віктарына “Ці ведаеш ты?”

10.00 – 11.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Заняткі з элементамі трэнінга “Умей сказаць “Не!”

11.00 – 12.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Спартыўныя спаборніцтвы

11.00 – 12.00

спартыўна-масавая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Урок-разважанне “Анкалогія: спадчынная ці набытая?”

13.00 – 14.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Акцыя “Мяняем цыгарэту на цукерку”

13.00 – 14.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Экскурсія на ФАП аг.Салтанаўшчына

15.00 – 16.00

профарыентацый-ная дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Дзень школьных дасягненняў – 23.11.2019

Гутарка “Як знайсці ў сабе матывацыя вучыцца?”

9.00 – 10.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Віктарына “Знаўцы прыроды”

10.00 – 11.00

экалагічнае выхаванне

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Кансультацыя “Выраб прафесіі – справа сур’ёзная”

11.00 – 12.00

профарыентацый-ная дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Спартыўныя спаборніцтвы “Самы, самы…”

11.00 – 12.00

спартыўна-масавая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Конкурс “Лепшы вучань 2019”

13.00 – 14.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Інтэлектуальны марафон “Свет прафесій”

13.00 – 14.00

профарыентацый-ная дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Спартыўная гульня “Паласа пераход”

15.00 – 16.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Дзень барацьбы са СНІД – 30.11.2019

Свая гульня “СНІД і яго прафілактыка”

9.00 – 10.00

выхаванне ЗЛЖ

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Скарбонка беларускіх народных гульняў

10.00 – 11.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Гутарка “Што патрэбна ведаць аб СНІД/ВІЧ”

11.00 – 12.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Спартыўныя спаборніцтвы “Самы, самы…”

11.00 – 12.00

спартыўна-масавая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Прагляд і абмеркаванне фільма “Калі дзяўчынка сталее”

13.00 – 14.00

выхаванне ЗЛЖ

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Адкрыты мікрафон “СНІД – веды супраць страху”

13.00 – 14.00

выхаванне ЗЛЖ

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Акцыя “Дапаможам кніжцы” (Салтанаўшчынская сельская бібліятэка)

15.00 – 16.00

працоўная дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

СНЕЖАНЬ

Дзень прафарыентацыі – 07.12.2019

Тэст “Мае здольнасці”

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Гульні з мячом

10.00 – 11.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Гульня. Поле цудаў “Прафесіі вакол нас”

11.00 – 12.00

профарыентацый-ная дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Вырам арыгамі “Умелыя ручкі”

11.00 – 12.00

працоўная дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Заняткі з элементамі трэнінга “У свеце прафесій”

13.00 – 14.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Гульня “Зверымся да астролагаў”

13.00 – 14.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Экскурсія ў МТП аг.Салтанаўшчына

15.00 – 16.00

профарыентацый-ная дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Дзень здароўя, спорту і турызму – 14.12.2019

Вялікая псіхалагічная гульня “У пошуках скарбаў”

9.00 – 10.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Зімовыя забавы “Снежны ком”

10.00 – 11.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Інтэлектуальная гульня “Што я ведаю пра свае здароўе”

11.00 – 12.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Выраб навагодних паштовак

11.00 – 12.00

працоўная дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Спартыўнае свята “Прывітанне, зіма”

13.00 – 14.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Практычны занятак “Я – дэкаратар”

13.00 – 14.00

профарыентацый-ная дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Дзень здароўя

15.00 – 16.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Трутняў Аляксандр Уладзіміравіч, настаўнік фізічнай культуры

Майстар-клас “Умееш сам – навучы сябра”

15.00 – 16.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырокава Ніна Валянцінаўна, настаўнік геаграфіі

Дзень творчасці – 21.12.2019

Інтэрактыўны занятак “Зіма бяспечная пара”

9.00 – 10.00

прафілактычная работа

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Конкурс “Гусі-лебедзі”

10.00 – 11.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

1 – 4

Варанко Ангеліна Васільеўна, настаўнік пачатковых класаў

Конкурс на лепшую навагоднюю цацку “Навагодняя цацка”

11.00 – 12.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Выраб навагодніх упрыгожванняў

11.00 – 12.00

профарыентацый-ная дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бакач Валянціна Цімафееўна, настаўнік пачатковых класаў

Распаўсюджанне буклетаў “Жыцце цудоўнае”

13.00 – 14.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Пераднавагодняя эстафета “Хто хутчэй?”

13.00 – 14.00

фізкультурна-аздараўленчая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Васілеўская Вольга Вікенцьеўна, настаўнік рускай мовы і літаратуры

Акцыя “Ствараем прыгожосць вакол нас”

15.00 – 16.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Шырвель Таццяна Ільінічна, настаўнік беларускай мовы і літаратуры

Дзень вяселых спаборніцтваў – 28.12.2019

Лыжная эстафета “Хто хутчэй?

9.00 – 10.00

спартыўна-масавая дзейнасць

 

Шырокава Ніна Валянцінаўна, педагог арганізатар

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

9.00 – 10.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Конкурс малюнкаў “Зімовыя замалёўкі”

10.00 – 11.00

эстэтычнае выхаванне

1 – 4

Яцук Настасся Віктараўна, настаўнік пачатковых класаў

Заняткі з элементамі трэнінга “Мы умеем гаварыць”

11.00 – 12.00

прафілактычная работа

 

Пальчык Таццяна Сяргееўна, педагог-псіхолаг

Снежны ком “Зімовыя забавы”

11.00 – 12.00

профарыентацый-ная дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

12.00 – 13.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

1 – 4

Бенедзіктовіч Галіна Мар’янаўна, настаўнік пачатковых класаў

Прэзентацыя “Ператэхніка!”

13.00 – 14.00

прафілактычная дзейнасць

 

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, педагог сацыяльны

КТС “У майстэрні Дзядулі Мароза”

13.00 – 14.00

працоўная дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

14.00 – 15.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Мохарт Марына Канстанцінаўна, настаўнік матэматыкі

Гульні на свежым паветры “Зіма – вясёлая пара”

15.00 – 16.00

спартыўна-масавая дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

Падтрымліваючыя/стымулюючыя заняткі па вучэбных прадметах

16.00 – 17.00

інтэлектуальна-развіваючая дзейнасць

5 – 9

Быкадорава Жанна Анатоль’еўна, настаўнік матэматыкі

свернуть