Графики работы

График проведения факультативных занятий на I полугодие 2019/2020 учебного года

Графік правядзення факультатыўных заняткаў на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

Кл

Дзень

Час правядз.

Назва факультатыва

Кіраўнік

Каб.

1

Панядзелак

Аўторак

Серада

Пятніца

13.00-13.35

13.00-13.35

13.00-13.35

13.00-13.35

Элементы логікі

Асновы моўнай культуры

Мы пазнаем свет, ці Што? Навошта? Чаму?

Мая Айчына

Бенедзіктовіч Г.М.

Бенедзіктовіч Г.М.

Бенедзіктовіч Г.М.

Бенедзіктовіч Г.М.

4

4

4

4

2

Чацвер

 

Панядзелак

Серада

13.00-13.45

 

14.05-14.50

13.00-13.45

Фітадызайн/ Па прыступках правілаў здаровага харчавання

Матэматычная вясёлка

Творчая дзейнасць у асяроддзі праграмавання Scratch

Варанко А.В.

Варанко А.В.

Санько Ж.А.

4

6

10

3

Серада

 

Панядзелак

Пятніца

14.05-14.50

 

14.05-14.50

13.00-13.45

Па прыступках правілаў здаровага харч./Падарожжа ў каіну займальнай матэматыкі

У свеце колеру

Творчыя майстэрні

Бакач В.Ц.

 

Бакач В.Ц.

Бакач В.Ц.

8

 

8

8

4

Серада

Панядзелак

14.05-14.50 14.05-14.50

Асновы праваслаўнай культуры

Па прыступках правілаў здаровага харчавання/

“Язык родной, дружи со мной”

Яцук Н.В.

Яцук Н.В.

7

7

5

Панядзелак

Чацвер

15.00-15.45

14.05-14.50

Мая Айчына

Рашэнне тэкставых задач

Быкадорава Ж.А.

Лебедзева Д.У.

12

13

6

Аўторак

Пятніца

Панядзелак

Чацвер

15.00-15.45

15.00-15.45

15.00-15.45

15.00-15.45

Падарожжа з матэматыкай

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

Практыкум па чытанні

Мая Айчына

Мохарт М.К.

Шырвель Т.І. Вярыга Ю.М.

Лебедзева Д.У.

3

2

6

13

7

Аўторак

Чацвер

15.00-15.45

15.00-15.45

Падарожжа з матэматыкай

Мая Айчына

Быкадорава Ж.А.

Лебедзева Д.У.

12

13

8

Чацвер

15.00-15.45

Мы – самі

Жывень Д.А.

12

9

Аўторак

Панядзелак

Чацвер

15.00-15.45

15.00-15.45 15.00-15.45

“Секреты синтаксиса и пунктуации”

Абагульняльны факультатыўны курс па матэмтыцы

Складаны сказ без складанасці

Васілеўская В.В.

Мохарт М.К.

Шырвель Т.І.

9

3

2

свернуть

График проведения классных и информационных часов на І полугодие 2019/2020 учебного года

График проведения классных и информационных часов

на ІІ полугодие 2018/2019 учебного года в государственном учреждении образования «Солтановщинский учебно-педагогический комплекс детский сад – средняя школа»

Класс

Классный руководитель

Классный час

Информационный час

1

Бенедиктович Г.М.

четверг

13.00 – 13.45

пятница

11.55 – 12.40

2

Воронко А.В.

понедельник

13.55 – 14.40

пятница

13.55 – 14.40

3

Бакач В.Т.

пятница

13.55 – 14.40

вторник

13.55 – 14.40

4

Яцук А.В.

пятница

13.55 – 14.40

понедельник

13.55 – 14.40

5

Быкадорова Ж.А.

пятница

13.55 – 14.40

понедельник

13.55 – 14.40

6

Ширвель Т.И.

пятница

14.50 – 15.35

понедельник

13.55 – 14.40

7

Василевская О.В.

пятница

14.50 – 15.35

четверг

14.50 – 15.35

8

Мохарт М.К.

пятница

14.50 – 15.35

понедельник

14.50 – 15.35

9

Широкова Н.В.

понедельник

14.50 – 15.35

пятница

14.50 – 15.35

свернуть